Orskov Foods                                                                                                                                   ABOUT US KONTAKT
 
 
   
 
 

Dla naszych klientów
wybieramy  najlepszy surowiec

 
 
 
     
 

Kontakt Orskov Foods

 
 

 

 Dyrekcja:   

 

     

 

 
 

 

     

 

 

Sebastian Żukowski

Managing Director

 

Direct:

Mobil:

Mail:

 +48943754326 wew. 121

 +48694426328

sebastian@orskovfoods.pl

   

Patrycja Goszczyńska

Administrative Director

 

Direct:

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 126

+48664776451

patrycja@orskovfoods.pl

   

 

     

 

   

 

     

 

Logistyka:  

 

     

 

   

 

     

 

 

Arek Waśniewski

Transportation Manager

 

Direct:

Mobil:

Mail:

+483754326 wew. 129

+48606901994

arek@orskovfoods.pl

 

 

Cezar Bońkowski

Logistic Coordinater

Direct:

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 123

+48605840871

cezar@orskovfoods.pl 

   

 

     

 

   

 

     

 

 

Adrian Sobczak

Coordinater

 

Direct:

Mobil:

Mail:

  +48943754326 wew. 131

  +48539961247

 adrian@orskovfoods.pl

                                                            
   

 

     

 

   

 

     

 

Produkcja i Magazyn:  

 

     

 

   

 

     

 

   

Patryk Trzciński

Production Manager

 

Direct:

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 124

 +48606901851

 patryk@orskovfoods.pl

 

 

Tomasz Ciastoń

Warehouse Manager

 

Direct:

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 125

+48600089934

 tomek@orskovfoods.pl

   

 

     

 

   

 

     

 

Jakość:  

 

     

 

   

 

     

 

 

Aleksandra Antoniuk-Wójcik

Quality Manager

 

Direct:

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 128

 +48501186046

 aleksandra@orskovfoods.pl

 

 

Jolanta Fedorów

Quality Assistant

 

Direct:

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 133

+48788957511

jolanta@orskovfoods.pl

   

 

     

 

   

 

     

 

Księgowość i Administracja:  

 

     

 

   

 

     

 

 

Halina Zahorska 

Chief Accountant

 

Direct:

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 122

+48788956480

halina@orskovfoods.pl 

 

   

Beata Nagórska

Accountant

 

Direct:

Mail:

+48943754326 wew. 122

beata@orskovfoods.pl

             
             
 

Elżbieta Moskalec

HR

 

Direct:     

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 127

+48668396279

elzbieta@orskovfoods.pl 

 

     

 

 

 

 

 

 

   

 

     

 

 

           

Skup:

           

 

           
   

Barbara Paździoch

Purchasing Coordinater

Direct:

Mobil:

Mail:

+943754326 wew. 130

+48532754680
barbara@orskovfoods.pl

       

 

           

 

           

 IT:

           
             
   

Przemysław Żwirko

IT Specialist

 

Direct:

Mobil:

Mail:

+48943754326 wew. 132

+48532754679
przemek@orskovfoods.pl

       

 

 

 
     
 
 
   
 
  Facebook  InstagramUptime-IT ApS