Orskov Foods
                                                                                                                                    ABOUT US KONTAKT

MASZA MISJA

Uzyskanie wysokiej jakości
produktu IQF
dla naszych klientów

Praca

Szukasz pracy?

Wyślij do nas swoje CV na adres: praca@orskovfoods.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY

Specjalista ds. kadr i płac

HR Specialist

Miejsce pracy : Czaplinek - Kołomąt (pow. drawski, woj. zachodniopomorskie)

Orskov Foods S.A.

Kołomąt 15, 78-550 Czaplinek
praca@orskovfoods.pl

www.orskovfoods.pl

tel. 94 375 43 24

tel. 664 776 451

Zamrażalnia Orskov Foods S.A. od 30 lat zajmuje się skupem oraz mrożeniem owoców i warzyw. Sprzedaż produktów odbywa się na rynkach europejskich. Głównymi atutami naszej firmy Orskov Foods S.A., jest stabilność finansowa oraz bezpieczna pozycja na rynku.

Obowiązki, charakter pracy:

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników;
  • Sporządzanie raportów (np. absencji, rotacji) itp.
  • Przygotowywanie procedur i dokumentacji;
  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie HR;
  • Zarządzanie PPK;
  • Rozliczenia z ZUS i US;
  • Prowadzenie kasy i Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny,rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim;
  • Znajomość programów: Kadry i Płace, Płatnik, Pakiet Microsoft Office 365, ze szczególnym uwzględnieniem Excel;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność, uczciwość i zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków służbowych;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • dostęp do zasobów merytorycznych i możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju;
  • bony i premie okolicznościowe;
  • organizujemy wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe;
  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach;
  • pracę w młodym, energicznym zespole, świetną atmosferę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia;

Prosimy o przesłanie (dostarczenie osobiste, pocztą, email) CV /życiorysu zawodowego/ oraz listu motywacyjnego wraz z formułą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Informujemy, że zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Orskov Foods S.A., Kołomąt 15, 78-550 Czaplinek, tel. 94 375 43 26, www.orskovfoods.pl

e-mail: praca@orskovfoods.pl

  Facebook  InstagramUptime-IT ApS